Як вибрати надійні металопластикові вікна?

от автора

в

У вікно ми дивимося частіше, ніж в дзеркало. Саме вікна захищають нас від холоду і негоди. Щоб зробити ковток свіжого повітря, ми не замислюючись відкриваємо стулку відразу після пробудження. Тому дуже важливо знати, як правильно вибирати вікна, щоб вони були надійними, якісними, довговічними.

Не варто забувати і про енергозбереження. Щороку запаси енергоресурсів на планеті скорочуються, через що їх вартість зростає. На цьому тлі тема енергозбереження будинків виходить на перший план. І вікна тут відіграють провідну роль, так як до 55% тепла йде саме через вікна, хоча на них і припадає лише 7-10% зовнішньої поверхні житлового будинку. Збереження цього тепла всередині будинку — економія не тільки енергоресурсів, але й ваших грошей. Замовити надійні металопластикові вікна в Україні ви можете на сайті https://winstore.com.ua/.

Так, сьогодні витрати на опалення в більшій частині дотуються державою. Але чи є гарантія, що через рік, два, три ці дотації не зменшаться і вартість опалювання не підскочить? Тому якщо ви дійсно хочете зберегти свої гроші і постійно економити на опаленні, то до вибору вікон варто підходити особливо ретельно, враховуючи безліч нюансів і дрібниць.

Помилка № 1. Який-який, говорите, у вас профіль?

«З якого профілю зроблені ваші вікна?» — типовий питання приблизно половини людей, які вибирають пластикові вікна. На жаль, він же є першим кроком на шляху до серйозної помилки, яка може вам дорого коштувати.

Адже в результаті недобросовісний менеджер почне нахвалювати вам той профіль, який для нього більш прибутковий. У нього від зубів почнуть відлітати завчені фрази про якість профілю, зокрема камер в ньому, його ширині, здатності утримувати тепло і славної історії виробника.

Далі все йде за стандартною схемою: ви задоволені профілем і погоджуєтеся на покупку. У перший час також задоволені і горді новим вікном, але незабаром розумієте, що десь допустили помилку. Де і чому?

Вікно — це далеко не тільки профіль. І якщо при виборі керуватися одним, нехай і важливим, фактором, то ймовірність помилки надзвичайно велика.

Профіль — це всього лише півсправи. Не меншу роль в якості грають склопакет і фурнітура. Вікно — це комплексний продукт, елементи якого ідеально поєднуються і доповнюють один одного. Тільки в цьому випадку вікно працює як годинник.

Наслідки такого рішення різні. Наприклад, всередині склопакета вікна, при виборі якого центральну роль грав профіль, утворюється конденсат. На вікні з’являється полій, а взимку хвалена евроокно «морозить» кімнату не гірше старого дерев’яного. Ви кутається в теплі ковдри і ставите в кожну кімнату по два обігрівача, ніж тільки збільшуєте витрати на опалення.

Що робити? У 99% випадків потрібно міняти склопакет або вікно цілком. А це дуже дороге задоволення. До того ж додатково вам доведеться витратитися і на ремонт простору навколо вікна, яке неминуче буде пошкоджено при демонтажі. Як же тоді правильно вибирати вікно?

Так само, як і холодильник. Що для вас важливіше при покупці холодильника: в цілому його якість або те, хто виробляє компресор, інші комплектуючі та метал? З пластиковим вікном точно така ж історія.

Що потрібно знати про склопакеті?

Саме на склопакет припадає більша частина поверхні вікна. Через нього ж йдуть основні тепловтрати і шум з боку вулиці. І тут є тільки два варіанти: або склопакет стане закритою на засув дверима, яка не дасть тепла покинути квартиру, або перетвориться в відкриті навстіж ворота, через які мороз і шум набігатимуть на ваш будинок, як татаро-монгольська кіннота.

Тому до вибору склопакета підходите більш ніж відповідально. І якщо ви хочете, щоб удома було тепло і тихо, то рекомендуємо 2-камерний склопакет з 3 стеклами або 1-камерний склопакет з 2 стеклами, одне з яких є енергозберігаючим. Ну, а ще більш вигідним варіантом буде 2-камерний склопакет з 3 стеклами, одне або два з яких є енергозберігаючими.

Що потрібно знати про фурнітуру?

Є чудова приказка: диявол у дрібницях. І до євровікна вона має саме що ні на є пряме відношення.

Фурнітура — це та, здавалося б, дрібниця, яка може як погубити навіть найдорожче вікно, так і перетворити дешеве в справжній шедевр. Тому якщо ви не хочете, щоб ваше вікно незабаром початок заїдати, розбовталося, провисло або перестало нормально відкриватися і закриватися, то ні в якому разі не економте на фурнітурі.

Часто, коли вибирають вікно тільки на підставі профілю, про фурнітуру забувають геть. Тоді недобросовісний продавець ставить дешевий продукт, на якому він багато заробляє. В результаті у нього вище прибуток, а у вас вічний протяг в квартирі. Зате профіль, яким ви можете пишатися.

Крім того, хороша фурнітура — це ваш комфорт. Вона дозволяє відкривати вікно не тільки в поворотному, але і в відкидному режимі, забезпечуючи провітрювання, а також в режимі мікро- і ступеневої провітрювання.

Висновок: вибирайте не профіль, а вікно в цілому, як комплексний продукт.


Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *