Ламинат Haro Дуб Натур

Ламінат — найкращий вибір

Ламіноване покриття підлоги — досить практичний матеріал, який відрізняється естетичною привабливістю, в порівнянні з багатьма іншими покриттями для підлоги. Ламінат застосовується як в приміщеннях з великою прохідністю, так і в котеджах, будинках, квартирах.

Ламінат — найкращий вибір

З паркетом ламінат схожий тим, що він прекрасно його імітує за зовнішнім виглядом, а також має низьку стійкістю до вологи. Саме з цієї причини дане підлогове покриття не рекомендується укладати в приміщеннях, який недостатньо провітрюються і де підвищений рівень вологості повітря.

Ламінат в порівнянні з паркетом має свої переваги. Наприклад, стійкість до втрати кольору, так як на ламінат практично не діє ультрафіолетові промені. Також варто відзначити, що ламінат не вимагає періодичного фарбування, на відміну від того ж паркету, який дуже примхливий і вимагає особливого обслуговування? навіть найкращий. Не варто забувати про вартість ламінату, яка на порядок нижче, ніж паркету. Наприклад, купити ламінат Classen у Львові можна всього за 363 грн, який підкреслить красу будь-якого інтер’єру, Будь паркет обійдеться вам набагато дорожче.

Багато котеджі і міські квартири прикрашені саме ламінатом.

Здійснювати монтажні роботи з ламінатом дещо простіше, ніж з паркетом. Дана якість дуже важливо, адже на укладання йде багато часу і сил. Можна виділити і такі характеристики як зносостійкість, високий показник звукоізоляції і теплоізоляції.

Ламінат може виконуватися в абсолютно різних колірних рішеннях, а також фактурах, може імітувати інші матеріали, наприклад, натуральний камінь, деревину і т. Д. Як правильно укладати ламінат — відео відповість на це питання.

ламінат відео

З урахуванням усіх перерахованих характеристик ламінованого підлогового покриття можна відзначити, що не дарма багато дизайнерів і архітектори віддають перевагу даному підлогового покриття. Можна впевнено говорити, що ламінат — кращий вибір, хорошої якості, прослужить багато років і Ви на нього не витратите зайві гроші.


Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *