Вибираємо штори для вітальні

Вибираємо штори для вітальні

Стилістику дизайну інтер’єру багато в чому визначає практичне призначення приміщення. Використання житла безпосередньо пов’язано з його освітленістю.

Тому і дизайн штор, від яких залежить доступ світла, багато в чому буде залежати від того, де вони будуть перебувати.

Вибираємо штори для вітальні

Найцікавішим об’єктом дизайну серед всіх приміщень великого житлового будинку по праву можна вважати вітальню. Її драпірування може бути дуже різною в залежності від спрямованості, частоти і часу дня використання.

Одна справа, якщо вітальня буде місцем для щоденного збору сім’ї для спільного відпочинку вечорами.

Тоді головним завданням декорування стане створення обстановки теплоти і затишку. З цим цілком впораються штори без надмірностей, рулонні штори з виразних, але практичних тканин, наприклад, льону або бавовни. Вони і виглядають добре, і доглядати за ними просто, а цей фактор важливий при щоденному використанні. Великий вибір рулонних штор представлений в інтернет-магазині https://www.rollo.lviv.ua/mahazyn, де підберете для свого інтер’єру.

Выбираем шторы для гостиной

Штори такої вітальні повинні влітку не перешкоджати світла, а взимку утримувати тепло і візуально зігрівати приміщення. У минулі роки в сім’ях були «літні» і «зимові» штори для вітальні. У наш час можна обійтися подвійними шторами, у яких внутрішнє полотнище виконано з напівпрозорої, а передні портьєри з щільної тканини.

Інше завдання встане перед декоратором, якщо головним призначенням вітальні буде прийом гостей. У цьому випадку кімната повинна говорити не тільки сама за себе, але ще і за господарів будинку.

Парадності їй додасть яскраве, яке притягує погляди своєю контрастністю жалюзі плісе. Якщо приміщення для прийому гостей має хороші пропорції і досить високі стелі, то типовим рішенням драпірування вікна тут будуть довгі гардини, ткати яких спадала б на підлогу, важкими складками.

Вибираємо штори для вітальні

Тканина потрібна вагома, багата — оксамит, парча, дамаст, тканини з металізованими нитками. Саме для такої вітальні не будуть зайвими всякого роду прикраси та аксесуари, все буде залежати від фантазії декоратора і його смаку.

При нинішньому достатку декоративних елементів і аксесуарів основним завданням буде не переборщити з ними, щоб не нашкодити цілісного сприйняття обстановки.


Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *